0 - 0,00 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Geçtiğimiz Perşembe günü sona eren eMove360 ° Europe 2019 – Uluslararası Mobilite 4.0 Ticaret Fuarı – Elektrik – Bağlantılı – Otonom, büyümeye devam ediyor.

  •  Uluslararası katılımcıların payı bir kez daha yüzde 45’e yükseldi
  • Yüzde 15 daha fazla net sergi alanı, ziyaretçi sayısı bir kez daha arttı
  •  2020 için rezervasyonlar şimdiden mümkün

Münih, Ekim 2019 – Geçtiğimiz Perşembe günü sona eren eMove360 ° Europe 2019 – Uluslararası Mobilite 4.0 Ticaret Fuarı – Elektrik – Bağlantılı – Otonom, büyümeye devam ediyor. 25 ülkeden 290’dan fazla katılımcı – yüzde 45’lik uluslararası pay tüm zamanların en yüksek seviyesine işaret ediyor – geçen yıla göre yüzde 15 daha fazla stand alanı kaplayarak eMove360 ° Europe 2019’da geleceğin mobilitesine yönelik yeniliklerini ve çözümlerini sundu.

Organizatör MunichExpo’nun CEO’su Robert Metzger, bu yılki gösterinin özetinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi: “Ticaret fuarında bir kez daha sürekli bir büyüme görmekteyiz ve çok sayıda ziyaretçilerimiz oldu. Fuar, katılımcılarımızın yenilikleri yüksek oranda başlattığını ve bunları – çoğu durumda ilk kez – uzman izleyicilerimize sunduğunu kanıtlıyor. Bu yılki ticaret fuarı ile önümüzdeki ay eMove360 ° Asya’nın ilk baskısı ve tabii ki eMove360 ° Europe 2020 gibi yaklaşan etkinliklerimiz için çok sağlam bir temel oluşturduk. ” 20-22 Ekim 2019 tarihleri ​​arasında Messe München gerekçesiyle gerçekleşecek.

10.000’den fazla profesyonel ziyaretçinin – çoğunlukla mühendislerin yanı sıra şehirler ve belediyeler, filo yöneticileri ve teslimat hizmetleri gibi kullanıcılar – yaklaşık yüzde 30’u Almanya dışından Münih’e seyahat etti. Katılımcılar, ticaret fuarı sırasında yapılan sohbetlerin genel olarak yüksek kalitesine övgüde bulundular: “Ziyaretçilerin yüzde 90’ından fazlası, gereksinimleri için özel olarak ürün ve çözümler arayan ve katılımcılara belirli sorunlar ve önemli bir satın alma ilgisiyle yaklaşan profesyoneller.

Elektrikli mobilite ve otonom sürüşü yenilenebilir enerji gibi diğer konulara bir bağlantı olarak değil, ana konularımız olarak kullanma yaklaşımımızla bu kadar başarılı olduğumuz için mutluyum. Asya’nın kilit pazarlarındaki varlığımız sayesinde, önümüzdeki yıllarda bu alandaki lider uluslararası ticaret fuarı olarak konumumuzu genişletmeye devam edeceğiz ”şeklinde özetledi Robert Metzger eMove360 ° 2019.

EMove360 ° ‘nin tüm platformlarında profesyonel değişim – Bavyera şirketleri gerçek yenilikler için onurlandırıldı

Bu yıl üçüncü kez düzenlenen uluslararası eMove360 ° Elektrikli Mobilite ve Otonom Sürüş Ödülü için EnBW, DKV Euroservice veya innogy gibi tanınmış şirketlerin yanı sıra Easelink, Clean Energy Global, Aiona Cast veya etaEM de vardı.  Ödül kazananlar arasındaki çeşitlilik memnuniyet verici derecede genişti. Yandan Jaguar, EDAG ve Webasto, Ingolstadt yakınlarındaki Gaimersheim’dan Gelecek Mobilite Çözümleri, İsrail’den Aurora Labs ve diğer yanda Berlin’den unu Motors. Ayrıca Gloria-Palast’ın büyüleyici ortamında düzenlenen ödül töreni, tüm katılımcılar için gerçekten eşsiz bir etkinlikti. Bu yıl 17. kez düzenlenen MATERIALICA Tasarım + Teknoloji Ödülü, okyanuslardan yeniden kullanılacak atık plastikleri toplayan “Malzeme” Okyanus Dalgası kategorisinin galibi ve biyonik gibi sürdürülebilirlik konularını vurguladı. Mavi Balina ve Baykuş, Hammerhead Shark’ın E.G.O.’dan ilham alan koku alma organı Ziehl-Abegg’in bir hayranının tasarımına ilham verdi.

Fuar forumu, heyecan verici konferanslar ve panel tartışmalarının yanı sıra VDE Renewables, JEC Group veya medya ortağı Vision Mobility gibi ortaklarla yapılan bazı basın ve ortak etkinlikleriyle bu yılki etkinliğin gerçek bir merkezi ve buluşma noktasıydı. EMove360 ° Konferanslarının Yeni Mobilitenin dört farklı yönüyle ilgili konsepti büyük bir başarıydı. Yaklaşık 300 uluslararası katılımcı, derslerin kalitesini sürekli olarak çok yüksek olarak övdü. Hem soru cevap oturumlarında hem de katılımcılar ve konuşmacılar arasındaki kişisel tartışmalarda teknik alışveriş, Akü, Yakıt Hücresi, Elektrik ve Otonom Hareketlilik ve Şarj ve Enerji konularındaki dört Konferansın büyük bir zenginleşmesiydi.

EMove360 ° Europe 2020, 20-22 Ekim 2020 tarihleri arasında Messe München sahasında gerçekleşecek. https://www.emove360.com adresinden rezervasyonlara zaten açık – şu anda erken rezervasyon indirimi ile!

EMove360 ° Hakkında

EMove360 ° Europe 2020 (20-22 Ekim 2019, Messe München), Uluslararası Mobilite 4.0 Ticaret Fuarı – elektrikli – bağlantılı – otonom, elektrikli mobilite ve bağlantılı ve otonom sürüş için dünyanın en büyük teknoloji ticaret fuarıdır. Ayrıca, araba paylaşımı ve intermodal mobilite gibi sürdürülebilir mobilite çözümlerine adanmıştır.

Çeşitli platformlarıyla – yıllık endüstri toplantısı olarak ticaret fuarı, eMove360 ° Ödülü ve MATERIALICA Ödülü, çevrimiçi haber portalına sahip eMove360 ° dergisi, eMove360 ° Konferansları, eMove360 ° Kulübü ve e-Pazartesi ağ oluşturma etkinlikleri – eMove360 ° kendisini Yeni Mobilite için bir şemsiye marka ve küresel düzeyde teklif ve talebi bir araya getiren uluslararası bir pazar yeri olarak görüyor. eMove360 °, 13-15 Kasım 2019 tarihleri ​​arasında Güney Kore’nin Seul kentindeki COEX Sergi Merkezi’nde ilk kez sunulan ve Korean Electric ile yakın işbirliği içinde gerçekleştirilen eMove360 ° ASIA 2019 ile Yeni Mobilitenin ön saflarındaki konumunu güçlendiriyor. Araç Derneği (KEVA) ve JEC World.

Serginin odak alanları şunlardır: Araçlar (elektrikli, bağlantılı, otonom), Şarj ve Enerji, Bilgi-Eğlence ve Bağlantı, Otomatik Sürüş ve Elektronik, Pil ve Güç Aktarma Sistemi, Mobilite Konseptleri ve Hizmetleri, Kentsel ve Mobil Tasarım, Malzemeler ve Mühendislik. Uluslararası ziyaretçilerin yaklaşık yüzde 30’u ve yaklaşık yüzde 40’ı. Merkezi Almanya dışında olan 300 katılımcı, geleceğin mobilitesi için eMove360 ° ‘nin uluslararası liderlik rolünün altını çiziyor.

Ticaret fuarının ziyaretçi hedef grupları, büyük OEM ve TIER1 tedarikçilerinin geliştiricileri, tasarımcıları ve BT uzmanlarının yanı sıra filo yöneticileri, şehirlerdeki karar vericiler, topluluklar, oteller ve turizm ve hizmet sağlayıcılar gibi alıcılar ve kullanıcılar.

Daha fazla bilgi için lütfen www.emove360.com adresini ziyaret edin.

Son Makalelerimiz