0 - 0,00 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Shimano, sağlam 12 vitesli dağ bisikleti bileşenlerine çok yönlülük ekleyerek, daha geniş bir dağ bisikleti yelpazesine ve sürücü tercihlerine uyacak yeni aynakol ve vites değiştirici seçeneklerini duyurdu. Bir XTR seçeneği de dahil olmak üzere iki yeni krank kolu 55 mm zincir hatlarına sahiptir ve binicilere daha geniş zincir ayakları içeren modern bisiklet tasarımları için daha fazla açıklık sağlar.

Ayrıca Shimano, Shimano’nun ayırt edici özelliğini hızlı, pürüzsüz ve doğru vites değiştirmeyi korurken agresif sürüş için daha fazla yerden yükseklik sunan yeni Deore XT kısa kafesli arka vites değiştiriciyi duyurdu.

Shimano 12 Vitesli Aynakollar

Shimano, yeni dağ bisikleti şasi tasarımlarını ve ilerici sürüş stillerini barındırmak için 55 mm zincir hattına sahip iki yeni aynakol seti (FC-M9125-1 ve FC-M512-1) sunar. Bu yeni 55 mm zincir hattı seçeneği, Shimano’nun FC-M9100 (51 mm) ve FC-M9130 (56,5 mm) aynakollarını tamamlayarak çeşitli dağ bisikleti tasarımları için uyumluluk sağlar. Her ikisi de 148 mm genişliğinde O.L.D. arka tekerlek göbekleri ve doğrudan montajlı aynakol dişlisi kurulumuna sahiptir.

Kaynak: https://electricbikeaction.com/new-shimano-12-speed-mtb-components/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Makalelerimiz