0 - 0,00 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Sektörümüzde kalitede lider olabilmek ve müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için; kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek, hiç bir koşulda kaliteden ödün vermemek, kuruluşumuzun kalite politikasıdır.

Vizyon & Misyon

Elektrikli araçlar giderek artan şekilde özel taşımacılığı fethediyor. Özellikle taşıt araçları için, çok sayıda elektrikli araç modeli, işyerine hızlı ve çevre dostu bir şekilde ulaşmak için yeni fırsatlar sunmaktadır. Firmamızın amacı, elektromobilite yardımıyla güçlendirilmiş çevre dostu bir altyapı için yeterli desteği sağlamaktır. Zarif elektrikli araçlarla CO2 emisyonlarını önemli ölçüde azaltmaya ve en yeni teknolojiyle piyasaya yenilikçi sürüş seçenekleri sunmaya odaklandık. Bununla birlikte, elektrikli araçlarımız sadece çevre dostu değil, aynı zamanda kullanıcı dostu olmalıdır, bu sayede elektrikli araçlarımız kolayca başa çıkılabilir ve kullanılabilir. En modern tasarıma sahip basit ve net elektrikli araçlar geliştirmeye odaklandık. E-mobilite, kendisini hem bugün hem de gelecekte özel taşımacılıkta insanların yaşamlarını zenginleştirme hedefini belirlemiştir.

Kalite Belgelerimiz

CE Belgesi
CE Belgesi, Avrupa Birliği pazarı içine dahil edilecek ürünler için gereklilik taşıyan bir işarettir. CE belgesini taşıyan bir ürün; insan sağlığı ve emniyeti, enerji tasarrufu, çevre koruması, can ve mal emniyeti açısından bir teminat sağlar.
TSE Belgesi
Türk Standardlarına Uygunluk Belgesi; Türk Standardı bulunan konularda, firmaların söz konusu ürünlerinin ilgili Türk Standardlarına uygunluğunu belirten ve akdedilen sözleşme ile TSE Markası kullanma hakkı veren, firma adına düzenlenen ve üzerlerinde TSE markası kullanılacak malların ticari markası, cinsi, sınıfı, tipi ve türünü belirten, geçerlilik süresi bir yıl olan belgedir.